Кошик
38 відгуків
ТОЛЬКО ЛУЧШИЕ ЦЕНЫ НА ВЕСЬ АССОРТИМЕНТ!!!!!Купите со скидкой 9%
+380688969719
+380990648799
Аренда-продажа вышек тур, строительных лесов, мини подмостей, лестниц
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ І ЩІЛЬНІСТЬ ПІНОПЛАСТУ

ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ І ЩІЛЬНІСТЬ ПІНОПЛАСТУ

Зміст: Як щільність пінопласту впливає на його вартість? Як зміна теплопровідності пінопласту впливає на його щільність? Якою щільністю використовувати пінопласт?

Пінопласт вважається найбільш ефективним будівельним матеріалом, використовуваним для утеплення будівель всередині і зовні. Причиною широкої поширеності в будівництві спіненого полістиролу або ППС є відмінні звуко - та теплоізоляційні властивості, щільність пінопласту.

Вартість пінополістирольних плит значно нижче, ніж на інші утеплювачі. Використання плит з пінополістиролу в будівництві супроводжує скорочення експлуатаційних витрат на опалення або охолодження комерційних або житлових приміщень у десятки разів.

Існує кілька точок зору, пов'язаних з поняттям щільності. Одиницею виміру даного параметра є кілограм на метр в кубі. Ця величина обчислюється з відношення ваги до об'єму. Не можна зі стовідсотковою точністю визначити якісні характеристики пінополістиролу, пов'язані з його щільністю. Навіть вага утеплювача не впливає на його здатність до збереження тепла.ьзоваться пінопластом ПСБ-С-35?

Пінопласт вважається найбільш ефективним будівельним матеріалом, використовуваним для утеплення будівель всередині і зовні. Причиною широкої поширеності в будівництві спіненого полістиролу або ППС є відмінні звуко - та теплоізоляційні властивості, щільність пінопласту.

 

Пінопласт

Пінопласт – це матеріал для утеплення, який володіє хорошими звуко - і теплоізоляційними характеристиками.

Вартість пінополістирольних плит значно нижче, ніж на інші утеплювачі. Використання плит з пінополістиролу в будівництві супроводжує скорочення експлуатаційних витрат на опалення або охолодження комерційних або житлових приміщень у десятки разів.

Як щільність пінопласту впливає на його вартість?

Існує кілька точок зору, пов'язаних з поняттям щільності. Одиницею виміру даного параметра є кілограм на метр в кубі. Ця величина обчислюється з відношення ваги до об'єму. Не можна зі стовідсотковою точністю визначити якісні характеристики пінополістиролу, пов'язані з його щільністю. Навіть вага утеплювача не впливає на його здатність до збереження тепла.

Замислюючись над питанням покупки утеплювача, покупці завжди цікавляться його щільністю. На основі цих даних можна судити про міцність матеріалу, його вагу і теплопровідності. Значення щільності пінопласту завжди відносяться до певного діапазону.

В процесі виробництва плит з пінополістиролу виробник визначає собівартість продукції. Виходячи з формули визначення щільності, вага утеплювача буде впливати на дану величину. Чим більше вага матеріалу, тим він щільніше, тому його вартість вище. Це пов'язано з тим, що полістирол, як сировину для плит теплоізолятора, грає важливу роль. Він становить близько 80% від загальної собівартості готової продукції.

Як зміна теплопровідності пінопласту впливає на його щільність?

Будь теплоізоляційний матеріал містить повітря, що знаходиться в порах. Покращений показник теплопровідності залежить від кількості атмосферного повітря, що міститься в матеріалі. Чим його більше, тим менший коефіцієнт теплопровідності. Виробництво пінопласту здійснюється з кульок пінополістиролу, що містять повітря.

Звідси можна зробити висновок, що щільність пінополістиролу не впливає на його теплопровідність. Якщо ця величина змінюється, то зміни теплопровідності відбуваються в межах процентних часток. Стовідсоткове вміст повітря в утеплювачі пов'язано з його високою теплозберігаючою здатністю, так як для повітря найбільш характерний низький коефіцієнт теплопровідності.

За рахунок низької теплопровідності утеплювача забезпечується висока ступінь енергозбереження. Якщо порівнювати пінопласт з цеглою, то їх енергозберігаюча здатність буде істотно відрізнятися, оскільки 12 см товщини теплоізолятора відповідає 210 см потужності стіни з цегли або 45-сантиметрової дерев'яної стіни.

Коефіцієнт теплопровідності пінопласту, виражений у цифровому значенні, належить інтервалу 0.037 Вт/мК – 0.043 Вт/мК. Дане значення можна порівняти з показником теплопровідності повітря, рівним 0.027 Вт/мК.

Якої щільності використовувати пінопласт?

Випускаються такі основні види пінополістиролу, що відрізняються по своїй щільності та іншим характеристикам:

  1. ПСБ-С-15, щільність пінопласту до 15 кг/куб. м.
  2. ПСБ-С-25, від 15 кг/куб. м до 25 кг/куб. м.
  3. ПСБ-С-35, від 25 кг/куб. м до 35 кг/куб. м.
  4. ПСБ-С-50, від 35 кг/куб. м до 50 кг/куб. м.

Позначення марок плит становить буквено-цифровий код. Наприклад, ПСБ розшифровується як безпресовим полістирол. Цифри вказують на значення верхньої межі щільності. Буква "С" у назві коду ПСБ-С розшифровується як самозатухаючий.

Властивості теплоізолятора ПСБ-С-15 і його застосування

Плити пінополістиролу ПСБ-С-15 дозволяють створювати ненагружаемую теплоізоляцію. Це пов'язано з відсутністю навантажень на утеплювач, теплопровідність і щільність яких становить не більше 15 кг/куб. м.

Серед пінополістиролу ціни на ПСБ-С-15 є найбільш доступними. Основними властивостями утеплювача марки ПСБ-С-15 виділяють наступні:

  1. Величина міцності на стиск ПСБ-С-15 становить 10% деформації >0.05 МПа.
  2. Значення межі міцності при вигині >0.07 МПа.
  3. Теплопровідність марки ПСБ-С-15 становить не більше 0.042 Вт/мК.
  4. Водопоглинання за 24 години повинно бути не більш 3% від загального обсягу.

Інша незаперечна перевага, якою володіє пінополістирол ПСБ-С-15, пов'язане з його низькою деформування, зручною укладанням, економічністю. Пінопласт ПСБС-15 широко застосовують з метою теплоізоляції побутівок, контейнерів, вагонів та інших конструкцій, що використовуються в будівництві.

Як застосовувати утеплювач ПСБ-С-25?

Щільність пінопласту розраховується за аналогією з визначенням щільності цегли. Якщо один куб пінопласту має щільність 25, то його маса дорівнює 25 кг. Міцність на стиск і вигин пінопласту залежить від його щільності. Марка пінопласту і його щільність – це зовсім різні характеристики. Так, у залежності від марки пінопласту, наприклад, СПБ-С25 або СПБ-С50, характеристика щільності коливається в інтервалі 15-25 або 35-50.

Наприклад, пінопласт ПСБ-С-15 можна використовувати, щоб утеплювати їм фасади будинків. Даний тип утеплювача в будівництві практично не використовується. Він застосовується в конструкціях, що прилягають до споруд. Це можуть бути веранди або відкриті балкони, виконують декоративну функцію. З допомогою пінопласту даного виду створюють фігури для фасадів, що дозволяє:

  • обрамляти вікна, кути будинку;
  • розділити поверхи з допомогою карниза.

Пінопласт щільністю 25 використовують, щоб утеплити фасад будинку. За стандарт приймають пінопласт, який має товщину 5 див. Такий вид утеплювача використовується для багатьох цілей. Його товщина змінюється, що залежить від переваг замовника.

Пінопласт найбільшої товщини застосовують з метою утеплення стін, що піддаються впливу мас атмосферного повітря. Їм можна ізолювати стіни, що перешкоджає утворенню грибка.

Як користуватися пінопластом ПСБ-С35?

З метою ідеального вирівнювання стін можна змінити товщину пінополістирольної плити. Зловживати розміром товщини матеріалу не слід, оскільки це викличе певні труднощі з закріпленням системи водовідливів на кутах будови.

Перед вибором утеплювача необхідної товщини слід подивитися, яка кількість запасу від газової труби є, оскільки її не можна закривати категорично, так як це порушить естетику виду будови. У цьому випадку важливо правильно визначитися з покупкою пінопласту ПСБ-С-35 товщиною 5 см, ніж видом матеріалу щільністю 25 при товщині 10 див. Хоча їх ціни практично не відрізняються.

Утеплювачем щільністю 35 можна ізолювати фасади будівель, відкоси вікон і дверей. Він має ціну в два рази більше, ніж матеріал з полістиролу щільністю 25. Останнім можна утепляти гаражі та нежитлові конструкції, якщо його товщина дорівнює 5 см При товщині такого утеплювача в 7 см його можна застосовувати при теплоізоляції житлових приміщень.

За рахунок нормального рівня щільності теплоізолятор можна використовувати з найменшою товщиною, що не пов'язано з погіршенням якості утеплення. Якщо теплоізолятор з пінополістиролу є більш твердим, то за допомогою нього можна ідеально проводити утеплення підвальних приміщень, стін і фундаментів.

Якщо пінополістирол зберігався довгий час поза приміщення, то її структура могла зазнати змін через атмосферних опадів та сонячного випромінювання. Плити стають жовтими, а їх корисні властивості зникають.

Інші статті